נעים להכיר

נעים מאוד, שמי טלי אהרון, אמא של איתן ועידו, ואשתו של דניאל, אישי היקר

מכורה לקפה, חולת ניקיון ואספנית כדורי שלג מרחבי העולם.

בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת ציבורית ולימודי ניהול השיווק ברשתות חברתיות.

עוד מהיותי ילדה, כל משימת תכנון אירוע בסביבתי איכשהו מצאה את דרכה אליי, החל מהפקות ימי הולדת, דרך הרמות כוסית וערבי גיבוש במקומות עבודה והתנדבות ועד מסיבות רווקות וחתונות לחברותיי ומכריי.

במסגרת תכנון החתונה שלי ושל אישי היקר, מצאנו את עצמנו מתרוצצים בלמעלה מ 20 אולמות אירועים! בעיקר מהסיבה כי חפץ ליבנו בחתונה קטנה (180 אורחים נחשב אירוע קטן . מאוד!) והדבר התברר כמאתגר ביותר בארצנו הקטנה.

עקבתי בקדחנות אחר כל פוסט ושרשור בכל פורום ובלוג אפשריים לתכנון חתונות, שוטטתי בין אתרי חוות דעת לדיס המלצות שנכתבו ב"פרטי בלבד" וניסיתי ללקט כל פיסת מידע שתעזור לנו לחבר את הפאזל הזה, שנקרא "חתונה".

בסופו של דבר, מצאנו את שאהבה נפשנו (הכוונה לאולם שהרגשנו בו בבית מהרגע שנכנסנו אך בעיקר זה שהסכים לחתן זוג עם שלושה וחצי אורחים) וביום בו הגענו אליו לסכם את התנאים כדי לחתום את ההסכם, הוצע לי בו תפקיד ניהול המכירות.

כך יצא ש 3 חודשים טרם חתונתנו התחלתי לעסוק בתחום באופן מקצועי.

במסגרת עבודתי באולם, זכיתי להפגש עם עשרות זוגות ומשפחות, אך בעיקר, זכיתי ללוות למעלה מ 70 זוגות בדרכם הייחודית לחופה, נחשפתי לאינספור שאלות מפתח ועורבתי במגוון התלבטויות ומחלוקות פנים משפחתיות.

במקביל לעבודתי, התחלתי להפיק חתונות באופן עצמאי לחברים, חברים של חברים וזוגות שהיו באירועים שזכיתי להפיק.

לאחר שנתיים בעולם המרתק הזה, הצטרפתי לבעלי לשנת שליחות בסנט פטרסבורג היפה שברוסיה, במהלך שנה זו נחשפתי לעולם האירועים הבינ"ל, הכרתי מפיקי ומעצבי אירועים מקומיים וארגנתי בשיתוף עימם כנסים, ימי עיון וסמינרים בקהילה היהודית בעיר.

במקביל, התחלתי לכתוב למגירה, כתבתי על טיפים לתכנון אירוע מוצלח, שיטות ליצירת תקציב חתונה ועמידה בו, ובעיקר המון רשימות צ'ק ליסט בכדי לפשט ולרכז מידע שמפוזר היום ברשת.

וכך בעצם נולד הבייבי השני שלי: מיזם "המארגנת" החובק בתוכו בלוג, שפע השראה וסדנאות ממוקדות לזוגות מאורסים המעוניינים להפיק חתונה בראש שקט ובאופן חסכוני.

בתפקידי כמפיקה, חשוב לי ליצוק לכל אירוע את תשומת הלב שלי לפרטים הקטנים, אני עושה זאת תוך כדי הקפדה על כל בקשה ורגישות ללקוחותיי לצד עמידה בלוחות הזמנים והתכנית הייחודית אותה אני בונה אישית לכל אירוע.

מה מניע אותי?

אהבה.

לאנשים, לסיפורי אהבה ולאדרנלין הזה, שמרגישים רגע לפני שהאורחים הראשונים מתחילים להגיע לאירוע שתוכנן ימים כלילות, שבועות וחודשים מראש.

אני מוצאת את עצמי מתרגשת בכל פעם מחדש כשאני פוגשת לראשונה זוגות הנמצאים בתחילת ארגון חתונתכם, היום בו יהפכו למשפחה אחת, ל"בשר אחד".

אך יותר מכל, אני מכורה לתחושת הסיפוק הזו, שמרגישים רק בשעות הקטנות של הלילה, כשהחתן, הכלה ואחרוני האורחים מפזזים על רחבת הריקודים על רקע תאורה מעומעמת... ובאוויר?  עומד הריח הזה, של סוף והתחלה, של חדש וישן, של אהבה ושני אנשים וחיים מרגשים המחכים רק להם.

אג'נדה אישית:

במסגרת היכרותי עם עולם האירועים, נחשפתי לפערי ידע עצומים הקיימים כיום בכל הנוגע להתנהלות כלכלית של זוגות בדרכם לחתונה, לצד שאלות והתלבטויות שעולות כמעט בכל תהליך תכנון חתונה, ולכן, החלטתי להקים פלטפורמה חברתית שמטרתה המרכזית הינה להנגיש מידע אקטואלי ולשתף תובנות וטיפים של זוגות שכבר נישאו וכל זאת, בכדי להפוך את תקופת תכנון החתונה שלכם לחוויה מהנה, רגועה וחסכונית.

אני מרגישה שנפלה בחלקי הזכות להיות במקום בו ניתן לייעץ ולהקל על זוגות באחת התקופות המרגשות אך גם הלחוצות בחייהם, ולכן, חלק מפעילות המיזם מוקדשת לסדנאות אותן הנני מעבירה בהתנדבות במסגרות סטודנטיאליות וקהילתיות נוספות במטרה להעלות את המודעות להתנהלות כלכלית נבונה ובעיקר לאלטרנטיבות העומדות בפני זוגות מאורסים כיום בשוק החתונות.  

 

אז איך אתם יכולים להיעזר בי?
 
אם אתם מרגישים שאתם זקוקים ליד מכוונת בתחילת תהליך תכנון החתונה המיוחדת שלכם, לצורך בתכנון תקציב אישי, הכוונה מקצועית והמלצות לספקים ומתחמי אירועים המותאמים לתקציבכם ולעונה בה תרצו לקיים את החתונה, סדנת מתחתנים חוסכים היא הפתרון המושלם בשבילכם.
 
אם אתם חולמים על מארגנת חתונה אישית, שתלווה אתכם לאורך כל הדרך: החל משלב התכנון הראשוני דרך בחירת כלל השירותים והספקים, תשמש לכם אוזן קשבת ויועצת לכל שאלה והתלבטות, תלווה אתכם ביום החתונה ותנהל את ההפקה של היום המרגש בחייכם ביד רמה, חבילת GOLD כאן לשירותכם.
 
ואם אתם מצויים בסיום שלבי תכנון חתונת החלומות שלכם, וכבר הבנתם שחשוב לכם להפקיד את כל הסיכומים לצד הדגשים והצרכים האישיים שלכם בידי איש מקצוע מיומן, שינהל את האירוע עליו עמלתם חודשים באופן מקצועי ומבוקר, שירות ניהול האירועים FIXEVENT ללא ספק מהווה את הכתובת שלכם.

שמחה שאתם פה,
באהבה גדולה,
טלי אהרון
אשמח להפגש אתכם בכדי לבחון איך אוכל לעזור לכם בתכנון חתונת החלומות שלכם.